Windows Phone

Windows Phone

MobiDreamNet olarak Windows Phone platformu tabanlı akıllı telefonlar için komple çözümler üretiyoruz. Uygulamaların ihtiyaç analizinden Microsoft Windows Phone Store’de yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçteki adımlarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Proje sonucunda da geliştirilen uygulamaya ait kodlar ve materyaller müşterimize tam olarak teslim edilmekte olup Microsoft Windows Phone Store'de gerekli yayıncı hesabını da müşterimiz adına açarak tüm bilgileriyle birlikte anahtar teslim yapıyoruz. Çünkü biz sektörde tüm ilişkilerin karşılıklı güvene dayandığının ve en iyi hizmeti sunduğumuz sürece tercih edileceğimizin bilincindeyiz.

Windows Phone; telefon kullanımına getirdiği yenilik ve kullanım pratikliğinden ötürü daha genç kullanıcılar arasında yaygın olarak kullanılmakta olduğundan müşterilerimizin tercihleri arasına girmektedir. Ayrıca Nokia'nın üst düzey telefonlarında Windows Phone'yi tercih etmesi platformun cazibesini arttıran etmenler arasındadır.

Windows Phone uygulamalarımızda kullanıcıların daha pratik ve konforlu kullanım deneyimi yaşamaları için Native yazılım geliştirmekteyiz. Diğer platformlarda olduğu gibi müşterilerimizin talep etmesi halinde HTML5 teknolojisine dayalı hibrit uygulamalarında hayata geçmesini sağlıyoruz.

Windows Phone 7 ve sonrasında uygulama geliştirmek için Microsoft Visual Studio geliştirme ortamı ve C# programlama dili kullanmaktayız. Windows Phone 8 sonrası için Microsoft Visual Studio'ya ilaveten Marmalade geliştirme ortamlarıyla birlikte C++ programlama dilini kullanmaktayız.

MobiDreamNet Windows Phone platformunda başarısını ulusal ve uluslararası düzeyde aldığı ödüllerle tescillemiştir. İlk olarak YallaApps tarafından en iyi uygulama ödülüyle ödüllendirilen MobiDreamNet sonrasında iki kez Microsoft Türkiye'den ödül almıştır.