Samsung Tizen

Samsung Tizen

MobiDreamNet olarak Samsung Tizen platformunu kullanan donanımlar için uygun çözümler üretiyoruz. Uygulamaların ihtiyaç analizinden Tizen Store’de yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçteki adımlarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Proje sonucunda da geliştirilen uygulamaya ait kodlar ve materyaller müşterimize tam olarak teslim edilmekte olup Tizen Store'de gerekli yayıncı hesabını da müşterimiz adına açarak tüm bilgileriyle birlikte anahtar teslim yapıyoruz. Çünkü biz sektörde tüm ilişkilerin karşılıklı güvene dayandığının ve en iyi hizmeti sunduğumuz sürece tercih edileceğimizin bilincindeyiz.

Tizen telefon kullanımına getirdiği yenilik ve kullanım pratikliğinden ötürü daha yenilikçi kullanıcılar arasında yaygın olarak kullanılmakta olduğundan müşterilerimizin tercihleri arasına girmektedir. Ayrıca Samsung'un dağıtım gücü ve desteğini alması platformun cazibesini arttıran etmenler arasındadır.

Tizen uygulamalarımızda kullanıcıların daha pratik ve konforlu kullanım deneyimi yaşamaları için Native yazılım geliştirmekteyiz. Diğer platformlarda olduğu gibi müşterilerimizin talep etmesi halinde HTML5 teknolojisine dayalı hibrit uygulamalarında hayata geçmesini sağlıyoruz.

Tizen platformuna uygulama geliştirmede Native Tizen SDK veya Marmalade geliştirme ortamıyla birlikte ve C++ programlama dilinin kullanmaktayız.