Samsung Bada

Samsung Bada

MobiDreamNet olarak Samsung Bada platformunu kullanan akıllı telefonlar için uygun çözümler üretiyoruz. Uygulamaların ihtiyaç analizinden Samsung Apps’de yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçteki adımlarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Proje sonucunda da geliştirilen uygulamaya ait kodlar ve materyaller müşterimize tam olarak teslim edilmekte olup Samsung Apps'de gerekli yayıncı hesabını da müşterimiz adına açarak tüm bilgileriyle birlikte anahtar teslim yapıyoruz. Çünkü biz sektörde tüm ilişkilerin karşılıklı güvene dayandığının ve en iyi hizmeti sunduğumuz sürece tercih edileceğimizin bilincindeyiz.

Samsung Bada akıllı telefonların sunduğu özellikleri uygun maliyetle kullanıcılarla buluşturduğu için azımsanamayacak bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Eriştiği kullanıcı portflöyünden ötürü müşterilerimizin tercihleri arasına girmektedir. Ayrıca uygulamaların kolayca Samsung'un yeni çıkardığı Tizen platformuna taşınabilmesi platformun cazibesini arttıran etmenler arasındadır.

Samsung Bada uygulamalarımızda kullanıcıların daha pratik ve konforlu kullanım deneyimi yaşamaları için Native yazılım geliştirmekteyiz. Diğer platformlarda olduğu gibi müşterilerimizin talep etmesi halinde HTML5 teknolojisine dayalı hibrit uygulamalarında hayata geçmesini sağlıyoruz.

Tizen platformuna uygulama geliştirmede Samsung Bada SDK veya Marmalade geliştirme ortamıyla birlikte ve C++ programlama dilinin kullanmaktayız.