Nokia Asha

Nokia Asha

MobiDreamNet olarak Nokia Asha platformu tabanlı akıllı telefonlar için uygun çözümler üretiyoruz. Daha çok var olan uygulamaların Nokia Asha platformuna kazandırılması alanında faaliyet göstermekle birlikte üretilen uygulamanın Nokia Ovi Store’de yayınlanması işleminde de müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Proje sonucunda da geliştirilen uygulamaya ait kodlar ve materyaller müşterimize tam olarak teslim edilmekte olup Nokia Ovi Store'de gerekli yayıncı hesabını da müşterimiz adına açarak tüm bilgileriyle birlikte anahtar teslim yapıyoruz. Çünkü biz sektörde tüm ilişkilerin karşılıklı güvene dayandığının ve en iyi hizmeti sunduğumuz sürece tercih edileceğimizin bilincindeyiz.

Nokia Asha platformu piyasanın ucuz ama akıllı telefon ihtiyacına cevap vermek amaçlı çıkarıldığından daha çok dar gelirli veya telefona yüksek bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılarca tercih edilmektedir. Nokia Asha toplam telefon adedinde oldukça yaygın bir kesime hitap ettiğinden müşterilerimizce de tercih edilebilmektedir.

Nokia Asha uygulamalarımızda HTML5 teknolojisine dayalı çözümlerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.