Mobil Uygulama Dönüştürme

Mobil Uygulama Dönüştürme

Mobil Uygulama Dönüştürme Teknolojisi

Ar-Ge faaliyetlerimiz sonucu geliştirdiğimiz platformlar arası geçiş teknolojisi sayesinde halihazırda varolan uygulamalarınızı istediğiniz platforma taşıyabiliyoruz. Sunduğumuz uygulama dönüştürme hizmeti sıfırdan yazılım geliştirmeye göre oldukça düşük maliyetlere müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Hizmetten yararlanabilmek için varolan uygulamanız ve hedeflediğiniz platformlar hakkında teknik ve hukuki bilgilere sahip olmamız gerekmektedir. Bu bilgiler;

  • Uygulamanın dağıtım ve yayınlanmasıyla ilgili tüm telif haklarına sahip misiniz?
  • Uygulamanız yayınlanmış durumda mıdır?
  • Uygulamanın geliştirildiği platform nedir?
  • Uygulamanın geliştirme ortamı nedir?
  • Dönüştürülmek istenilen platform(lar) ne(ler)dir?
Hukuki soruların cevaplanması durumunda teknik konularda sorun yaşandığı taktirde ilgili sorunlar ekibimizce çözüme kavuşturulabilecektir.

Ön bilgi ediniminden sonra müşteri ile aramızda teslim ve gizlilik sözleşmesi imzalanır. Sözleşme kapsamında mevcut uygulama tarafımıza ulaştırılır. Bu sürecin ardından dönüştürülmesi istenilen uygulamaya platform geçerlilik testi yapılmaktadır. Platform geçerlilik testi sonucunda uygulamanın dönüşüm başarı sonucu ve fiyat teklifi tarafınıza sunulmaktadır. Hizmet şartnamesinin imzalanması halinde bir hafta içerisinde uygulama(lar) yayına hazır hale getirilmektedir.

Normal yazılım geliştirmeye göre çok düşük maliyete gerçekleştirilen uygulama dönüştürme hizmetimizden faydalanan mutlu müşterilerimizden olmak için bizimle iletişime geçiniz.