Hakkımızda

Hakkımızda

MobiDreamNet 2008 yılında yüksek lisans mezunu iki bilgisayar mühendisi tarafından kurulmuştur. Kuruluş yıllarında Amerika ve Uzak Doğu başta olmak üzere küresel çapta mobil uygulama ihracatına yoğunlaşılmıştır. Bu süreç içerisinde pek çok mobil teknoloji üreticisiyle içerik üretim ve ürün temin anlaşmaları imzalanmıştır.

MobiDreamNet 2013 yılı itibariyle yerel taleplere cevap verebilmek için gerekli hizmet birimini oluşturmuştur. Yerel hizmet biriminin oluşturulmasıyla birlikte ulusal pazara açılan MobiDreamNet müşterileriyle kısa zamanda güçlü ilişkiler geliştirmeyi başarmıştır.

Uluslararası düzeyde edinilen deneyim ve bilgi birikimine dayalı olarak yürütülen Ar-Ge çalışmaları sonucunda elde ettiği "Mobil Uygulama Geliştirme ve Dönüştürme" ortamıyla üretim maliyetini düşürmeyi başarmıştır. Diğer yandan üretim kalitesini standardın oldukça üzerine taşıyan ekibimizin bu alandaki başarısı aldığı uluslararası ödüllerle tescillenmiştir.

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. (R. Bosch)

Karşılıklı güven ve anlayış ilkesinin korunmasına oldukça önem veren MobiDreamNet, hizmet verdiği müşterilerinin geçmiş deneyimlerinde yaşadığı kaygıları giderebilen yegane firma olmayı başarmıştır.