Google Android

Google Android

MobiDreamNet olarak Google Android platformunu kullanan tabanlı akıllı telefon ve tablet donanımları için komple çözümler üretiyoruz. Uygulamaların ihtiyaç analizinden Google Play, LG Store ve Samsung Apps’te yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçteki adımlarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Proje sonucunda da geliştirilen uygulamaya ait kodlar ve materyaller müşterimize tam olarak teslim edilmekte olup Google Play, LG Store ve Samsung Apps'te gerekli yayıncı hesabını da müşterimiz adına açarak tüm bilgileriyle birlikte anahtar teslim yapıyoruz. Çünkü biz sektörde tüm ilişkilerin karşılıklı güvene dayandığının ve en iyi hizmeti sunduğumuz sürece tercih edileceğimizin bilincindeyiz.

Android platformu tüm mobil platformlar içinde en yaygın kullanıcı kitlesine sahip olduğundan müşterilerimizin birincil tercihi durumundadır.

Android uygulamalarımızda kullanıcıların daha pratik ve konforlu kullanım deneyimi yaşamaları için Native yazılım geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin talep etmesi halinde HTML5 teknolojisine dayalı hibrit uygulamalarında hayata geçmesini sağlıyoruz.

Android platformuna uygulama geliştirmede Native Android SDK geliştirme ortamı ve Java programlama dilinin yanı sıra Marmalade ve AGK geliştirme ortamlarıyla birlikte C++ programlama dilini kullanmaktayız.

MobiDreamNet tüm diğer platformlarda olduğu gibi Android alanında da başarısını uluslararası ödüllerle taçlandırmış olup Samsung Android cihazlarının bir kısmını yayınlanmadan önce temin etme anlaşmasını imzalayan sayılı firmalar arasına girmiştir.