Gizlilik Bildirgesi

Gizlilik Bildirgesi

Gizlilik politikamıza ilişkin bu belgeyi, MobiDreamNet’in ziyaretçi ve kullanıcılarının gizliliğine verdiği önemi bilmeniz için hazırladık. MobiDreamNet, ziyaretçileri ve kullanıcıları hakkında çeşitli nedenlerle tuttuğu bilgileri, kişisel hakları ve gizliliklerine zarar verecek şekilde kullanmaz. Aşağıda, ziyaretçi ve kullanıcılar hakkında tuttuğumuz bazı bilgiler ve gizlilik yönünden açıklamaları okuyacaksınız. Bu gizlilik politikası ve yasal uyarı, MobiDreamNet ve Peta Data Bilişimin sitesini kapsamaktadır.

Özel Bilgiler

MobiDreamNet’in ana sitesi, herhangi bir üyelik gerektirmezken, site içerisindeki formlara ve müşteri panellerine giriş yapabilmeniz için geçerli bir e-posta adresi girmeniz gereklidir. Bu bilgiler 3. parti firmalarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

IP Adresleri

Ziyareteçilerin IP adresleri ve buna bağlı olarak işletim sistemi, tarayıcı sürümleri, siteyi hangi saatler arasında ziyaret ettikleri ve ne kadar zaman geçirdikleriyle ilgili bilgileri saklıyoruz. Bunun temel amacı, istatistiki veriler tutarak sunucularımızı daha iyi durumda tutmak ve sitenin yönetiminde yardımcı olmalarıdır. Bu bilgileri, herhangi bir kullanıcıyı birey olarak tanımlayacak, kimliğini açığa vuracak şekilde, veya reklam amaçlı kullanmıyor, başkalarına aktarmıyoruz.

Haber Bülteni Üyeliği

MobiDreamNet, müşterilerini ürün ve hizmet yeniliklerinden haberdar etmek için haber bülteni servisini sunar. Bu servise kayıt olmak, tamamen kullanıcının isteğine bağlıdır ve haber bülteninden istenildiği zaman çıkılabilmektedir. Haber bültenine kayıt, sitenin alt kısmındaki bölümden yapılabilmektedir. MobiDreamNet, hiç bir şekilde kullanıcılara istenmeyen e-posta(spam) göndermez.

Yasal Sorumluluk

MobiDreamNet, ziyaretçilerinin veri girişi yapabildikleri diğer alanlar, kullanıcılara yasal sorumluluklar yüklemektedir. Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan mesajlar, mesajı atan kullanıcıyı bağlamaktadır. MobiDreamNet yönetimi ilgili içerik ve mesajlara karşı yetkili kurumlar nezdinde her türlü yasal hakkını kullanmayı kendinde mahfuz tutar.

Diğer

Sitedeki içeriğinde, başka sitelere bağlantılar bulunmaktadır. MobiDreamNet, harici sitelerin gizlilik politikaları ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Yukarıda saydığımız bilgileri, öncelikli olarak daha iyi bir içerik ve gezinti sunmak için saklıyoruz. Bu bilgi saklama işleminin üçüncü partilerle de paylaşılmadığını tekrar vurgulamak isteriz.