BlackBerry

BlackBerry

MobiDreamNet olarak BlackBerry platformunu kullanan tabanlı akıllı telefon ve PlayBook tablet donanımları için komple çözümler üretiyoruz. Uygulamaların ihtiyaç analizinden BlackBerry WebStore’de yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçteki adımlarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Proje sonucunda da geliştirilen uygulamaya ait kodlar ve materyaller müşterimize tam olarak teslim edilmekte olup BlackBerry WebStore'de gerekli yayıncı hesabını da müşterimiz adına açarak tüm bilgileriyle birlikte anahtar teslim yapıyoruz. Çünkü biz sektörde tüm ilişkilerin karşılıklı güvene dayandığının ve en iyi hizmeti sunduğumuz sürece tercih edileceğimizin bilincindeyiz.

BlackBerry güvenlik ve stabilite alanındaki üstün başarısından ötürü daha çok kurumsal kullanıcılar, siyasiler ve iş adamları arasında yaygın olarak kullanılmakta olduğundan müşterilerimizin öncül tercihi durumundadır.

BlackBerry uygulamalarımızda kullanıcıların daha pratik ve konforlu kullanım deneyimi yaşamaları için Native yazılım geliştirmekteyiz. Diğer platformlarda olduğu gibi müşterilerimizin talep etmesi halinde HTML5 teknolojisine dayalı hibrit uygulamalarında hayata geçmesini sağlıyoruz.

BlackBerry platformu BlackBerry 10 öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrılmaktadır. BlackBerry 10 öncesine uygulama geliştirmede BlackBerry Java SDK geliştirme ortamı ve Java programlama dili kullanmaktayız. BlackBerry 10 ve sonrası içinse Cascades SDK başta olmak üzere Native SDK ve Marmalade geliştirme ortamlarıyla birlikte C++ programlama dilini kullanmaktayız. HTML5 çözüm talep eden müşterilerimiz içinse WebWorks SDK ile Javascript programlama diliyle uygulama geliştirmekteyiz.

MobiDreamNet BlackBerry platformunda başarısını aldığı sayısız uluslararası ödülle tescillemiştir. BlackBerry tarafından dünyada 10 uygulama geliştiricisinin davet edildiği etkinliğe MobiDreamNet'te çağırılmış olup Kristal BlackBerry ödülü verilmiştir. MobiDreamNet ayrıca BlackBerry tarafından üretilen cihazların sektöre sunulmadan önce temin edebilen imzalayan sayılı firmalar arasına girmiştir.