Apple iOS (iPhone-iPad)

Apple iOS (iPhone-iPad)

MobiDreamNet olarak iOS platformu tabanlı iPhone ve iPad donanımları için komple çözümler üretiyoruz. Uygulamaların ihtiyaç analizinden Apple AppStore’de yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçteki adımlarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Proje sonucunda da geliştirilen uygulamaya ait kodlar ve materyaller müşterimize tam olarak teslim edilmekte olup AppStore'de gerekli yayıncı hesabını da müşterimiz adına açarak tüm bilgileriyle birlikte anahtar teslim yapıyoruz. Çünkü biz sektörde tüm ilişkilerin karşılıklı güvene dayandığının ve en iyi hizmeti sunduğumuz sürece tercih edileceğimizin bilincindeyiz.

iOS platformu, yenilikçi sosyal pazarlama yöntemlerini başarıyla uygulamasından ötürü yaygın bir kullanıcı kitlesine eriştiğinden müşterilerimizce uygulama geliştirmede öncelikli olarak tercih edilmektedir.

iOS uygulamalarımızda kullanıcıların daha pratik ve konforlu kullanım deneyimi yaşamaları için Native yazılım geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin talep etmesi halinde HTML5 teknolojisine dayalı hibrit uygulamalarında hayata geçmesini sağlıyoruz.

iOS platformuna uygulama geliştirmede Xcode geliştirme ortamı ve Objective-C programlama dilinin yanı sıra Marmalade ve AGK geliştirme ortamlarıyla birlikte C++ programlama dilini kullanmaktayız.

MobiDreamNet tüm diğer platformlarda olduğu gibi iOS alanında da başarısını uluslararası ödüllerle taçlandırmış olup iOS cihazlarını yayınlanmadan önce temin etme anlaşmasını imzalayan sayılı firmalar arasına girmiştir.