Sosyal Sorumluluk ve Proje Sponsorlukları


      Sosyal Sorumluluk ve Proje Sponsorlukları
Bilgi teknolojileri dünyasına yeni adım atan girişimcilere ait projeleri mobil dünya ile buluşturuyoruz.
  • 14 Haziran 2013
  • Halit Arslan
  • Sosyal Sorumluluk - Sponsorluk

Sosyal girişimcilik projeleri öncelikli olarak değerlendirilmek üzere, bilgi teknolojileri dünyasına yeni adım atan girişimcilere ait yenilikçi projelerin mobil dünya ile buluşmasına katkı sağlıyoruz.

Her yıl altı aylık cari dönemler sonucunda elde edilen stopajın belirli bir oranını geçmemek kaydıyla açılan proje destek bütçesiyle ekibimizce belirlediğimiz yenilikçi projelere mobil sponsorluk teklif ediyoruz. Sponsorluk sözleşmesi imzalanan projeyi; sözleşme kapsamında herhangi bir ücret alınmaksızın karşı tarafa teslim ediyoruz. Bu noktada sizlerden beklentimiz, teslim ettiğimiz projelerin tanıtımında bizlere küçük bir teşekkürü esirgememenizden öte geçmemektedir.

Proje teklifleriniz için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce aşağıdaki soruların tamamına evet cevabı verebilmeniz gerekmektedir.

  • Projeniz mobil uygulamalar alanına girmekte midir?
  • Projenin yayınlanmasına dair tüm telif hakları size ait midir?
  • Projenize ait oluşturulmuş bir prototip veya halihazırda bir mobil platformda yayınlanmış sürümünüz var mıdır?

Not: Tarafımıza iletilen birbirinden değerli projeleri, projenin sunulduğu cari dönemde açılan kota kapsamında değerlendirmeye alamayabiliriz. Bu durumunda değerlendirilemeyen projeler bir sonraki cari dönemde değerlendirilmeye alınmaya çalışılacaktır.