Daha Çok Tercih Ediliyoruz


      Daha Çok Tercih Ediliyoruz
Mobil uygulamalardan oyunlara kadar pek çok alanda gösterilen başarılar, her geçen gün daha çok kurum tarafından tercih edilmemizi sağlıyor.
  • 19 Temmuz 2013
  • Mehmet Gümüş
  • Başarı

Bizlere güvenerek projelerini emanet eden değerli müşterilerimiz için geliştirdiğimiz projelerin yalnız müşterilerimizce değil aynı zamanda uluslararası otoritelerce de takdirle karşılanması bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Yurtdışı hizmetlerimizin yanında ülke içine de hizmet vermeye başladığımız zamanlarda karşılaştığımız manzara bizleri bir hayli şaşırtmıştı. En basit anlamda bedelini ödediği uygulamanın kaynak kodunu temin etmede veya uygulama marketinde kendi adı altında yayınlamada hizmet temin edilen firmalarla sorun yaşamış müşterilerin olabileceğini görmüş olduk. Bu tarz sorunlarla karşılaşan müşterilerin ilgili talepleri sunduğumuz proje teklifinde öneri ve taahhütlerimiz olarak yer bulmasını müşterilerimiz memnuniyetle karşılamışlardı. Diğer yandan geçmiş mobil yazılım geliştirme deneyimlerinde aşılamayan sorunların MobiDreamNet ekibince makul zamanda çözüme kavuşturulması karşısındaki şaşkınlık duygusunu tüm müşterilerimiz hatırlayacaklardır.

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. (R. Bosch)

Ulusal ve uluslararası ödüllere ek olarak müşterilerimizle aramızda oluşan karşılıklı güven zemini sonucunda yeni projelerin de tarafımıza emanet edilmesi bizler için oldukça önemli bir kilometre taşına ulaştığımızın göstergesidir. Bu anlamda MobiDreamNet ekibine güvenerek projelerini emanet eden tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Üretim kapasitemiz dolduğu zamanlarda hizmet kalitemizi korumak ve sizleri madur etmemek adına kabul edemediğimiz projeler için ayrıca özür dileriz.